Gücümüz

Köklerimizden

Kolaylı Group Şirketleri;değer, hedef ve stratejileri doğrultusunda konuklarının gereksinimlerini konaklama, restaurant, fast food, market, akaryakıt, boyner outlet mağazası ve otel alanlarında en üst seviyede karşılayarak,yenilikçi, katılımcı ve sorumlu olma felsefesinden hareketle hedeflerine ulaşarak alanının öncüsü olan bir kuruluştur.


Group Şirketleri olan Kolaylı Radyo ve Alko Şekerleme ile adını Afyonkarahisar’da  bir kez daha duyurmuş olup, Bünyesinde bulundurduğu, Kolaylı Cumhuriyet Alışveriş Merkezi, Bursa’nın meşhur Kebapçı Yavuz İskenderoğlu markası , Orhan Köfte markaları ve kendi markası olan Cafe de Graff ile kapasitesini arttırmaya devam etmiştir.

Sektöründe orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektörünün dev ismi haline gelmiştir.

Şirketimiz müşteri ve çalışanlarının memnuniyetini ve uzun vadeli bağlılığını sağlayarak tüm imkanlarını en etkin biçimde kullanmak suretiyle sürekli gelişerek büyümek anlayışıyla hareket etmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Yüksek kaliteden ödün vermeyen ve her şeyin en iyisini sunmaktan kaçınmayan Kolaylı Group Şirketleri, hizmet ve kalite anlayışını nesilden nesile aktarmaya ve alanının öncüsü olmaya devam edecektir…

Great Things

Mükemmellik için

biriz, beraberiz

Misyonumuz

Etik değerlerinden ödün vermeden konuklarının ihtiyaç,istek ve beklentilerini karşılayan,çağdaş standartlarda hizmet veren,başarının sürekliliğini kurum kültürü haline dönüştürerek iş çözümleri ve hizmet sunan bir kuruluştur.

Vizyonumuz

Güveni,saygınlığı temsil eden,mutlak konuk mutluluğunu ön planda tutatn,çalışanları ile bütünleşmiş,kurumsal kimliği ile öne çıkan,uluslar arası düzeyde hizmetlerinde ve turizm sektöründe örnek bir kuruluş olmanın hedefinde,daima zirvede olmaktır.